Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Zestaw ekspresów Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun zielone 5szt.

Producent: Ocun
  • 589,99 zł 379,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 369,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Zestaw ekspresów Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun zielone 5szt.

Ocun

Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm firmy Ocun to wytrzymałe ekspresy wspinaczkowe, zaprojektowane do intensywnego użytkowania w skałkach i na sztucznych ściankach. Falcon QD Zoom PA zostały oparte o wytrzymałe karabinki z bezząbkowymi zamkami pełnymi, połączone taśmą z odpornego na zużycie poliamidu. Ekspresy docenią wspinacze skałkowi pracujący nad ambitnymi projektami, a także osoby regularnie trenujące na sztucznych ściankach. Praktyczny set składa się z pięciu ekspresów Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun.

Ekspres Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun został konstrukcyjnie oparty o sprawdzone karabinki Falcon, z bezząbkowymi zamkami pełnymi. Górny karabinek, o prostym profilu wyróżniono kolorem szarym, natomiast dolny łącznik, nieco wygięty, został poddano anodyzacji na zielono. Takie rozwiązanie pociąga za sobą liczne zalety: kształt karabinków ułatwia wpinanie ekspresów w przeloty oraz wpinanie liny, zapobiega także spotkaniu tej ostatniej z zadziorami będącymi wynikiem mikrouszkodzeń związanych z tarciem o krawędzi plakietek. Oba karabinki wykonano z trwałego i wytrzymałego, kutego na gorąco stopu aluminium, co pozwoliło na uzyskanie idealnego stosunku wagi względem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun stworzono w oparciu o taśmę Zoom z wytrzymałego poliamidu. Materiał ten cechuje duża trwałość i praktyczna szerokość, dzięki czemu ekspresy sprawdzają się również podczas patentowania trudnych dróg skałkowych. W dolnej części tasiemki znajdziemy gumowy stabilizator karabinka Falcon. Zapobiega on przekręcaniu się łącznika i gwarantuje jego poprawną pozycję ułatwiając wpinanie liny. Ma to istotny wpływ na wygodę i bezpieczeństwo podczas wspinaczki.

Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm Ocun to ekspresy dla wspinaczy sportowych, którzy poszukują trwałego i bezpiecznego narzędzia, pozwalającego przekraczać granice własnych możliwości w walce z grawitacją.

Wytrzymałość karabinków: 25/9/9 kN
Waga: 108 g
Certyfikacja: UIAA 121, EN 12275, EN 566

Parametry

Zamek: pełny

Materiał: PAD

Długość: 12cm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij