Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Zestaw ekspresów Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm Ocun zielony 5szt.

Producent: Ocun
  • 399,00 zł 259,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Zestaw ekspresów Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm Ocun zielony 5szt.

Ocun

Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm firmy Ocun to wszechstronny ekspres wspinaczkowy o zoptymalizowanej konstrukcji. Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm został oparty o zróżnicowane względem koloru karabinki druciane Hawk oraz wytrzymałą taśmę z poliamidu. Taka konstrukcja sprawia, że ekspresy świetnie wpisują się we wspinaczkę skałkową oraz aktywności na własnej asekuracji w tym letnią wspinaczkę górską. Praktyczny set zawiera 5 sztuk Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm.

Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm Ocun został konstrukcyjnie oparty o sprawdzone karabinki druciane Hawk. Górny karabinek, wyróżniony jest szarym kolorem, natomiast dolny łącznik, anodyzowany jest na zielono. Doskonale sprawdzają się one podczas wpinania liny, nie będąc podatnym na zabrudzenia i eliminując ryzyko otwarcia w wyniku efektu bezwładności (np. wskutek obijania się o skałę). Oba karabinki wykonano z trwałego i wytrzymałego, kutego na gorąco stopu aluminium, co pozwoliło na uzyskanie idealnego stosunku wagi względem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm stworzono w oparciu o taśmę z wytrzymałego poliamidu. Materiał ten cechuje duża trwałość i praktyczna szerokość, dzięki czemu ekspresy sprawdzają się również podczas patentowania trudnych dróg skałkowych. W dolnej części tasiemki znajdziemy gumowy stabilizator karabinka Hawk. Zapobiega on przekręcaniu się łącznika i gwarantuje jego poprawną pozycję ułatwiając wpinanie liny. Ma to istotny wpływ na wygodę i bezpieczeństwo podczas wspinaczki.

Hawk QD Wire PAD 16mm 10cm firmy Ocun to ekspresy dla wymagających wspinaczy sportowych, którzy poszukują funkcjonalnego i dopracowanego narzędzia. Dzięki swojej konstrukcji pozwolą na komfortową wspinaczkę zarówno na własnej protekcji, jak również po drogach ubezpieczonych.

Wytrzymałość karabinków: 24/8/8kN

Taśma: Poliamid 16mm (długość 10cm)

Wytrzymałość taśmy: 22kN

Parametry

Zamek: druciany

Materiał: aluminium, PAD

Długość: 10cm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij