Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek AERO HMS SG DMM light blue

Producent: DMM
  • 79,00 zł 47,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek AERO HMS SG DMM light blue

DMM

AERO HMS SG light blue firmy DMM to lekki i bardzo wytrzymały karabinek wspinaczkowy z klasycznie zakręcanym zamkiem. AERO HMS SG light blue doskonale sprawdza się we współpracy z przyrządami asekuracyjnymi i zjazdowymi, a także jako element budowy stanowisk i w zastosowaniach pomocniczych. Karabinek docenią nie tylko wspinacze górscy i skałkowi ale także technicy dostępu linowego, arboryści i ratownicy.

Korpus AERO HMS SG light blue został wykonany z najwyższej jakości stopu aluminium. Wykorzystanie tego materiału pozwoliło na radykalną redukcję wagi do zaledwie 85 g i zachowanie elastyczności konstrukcji przy czym karabinek cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość na poziomie 25 kN! Korpus został ponadto poddany procesowi anodyzacji, dzięki czemu sprawdzi się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych i szczególnie trudnym środowisku. Właśnie z tych względów AERO HMS SG light blue będzie doskonałym narzędziem nie tylko dla wspinaczy górskich, skałkowych i alpinistów ale będzie stanowić niezwykle użyteczny element ekwipunku techników linowych oraz arborystów.

AERO HMS SG light blue został wyposażony w klasycznie zakręcany zamek Screw Gate. Ramię karabinka zaopatrzono w system Keylock. Brak ząbka zabezpiecza przed przypadkowym zahaczaniem o taśmy, szpejarki i inne elementy ekwipunku. Wyróżniona kolorystycznie nakrętka posiada w specjalne żłobienia, które znacznie ułatwiają manipulowanie za pomocą brudnych bądź mokrych dłoni, a także wówczas gdy nosimy rękawice robocze lub wspinaczkowe.

Każdy AERO HMS SG light blue został wyprodukowany w walijskiej kuźni DMM i posiada indywidualny numer seryjny. Dzięki temu inwentaryzacja naszego ekwipunku i okresowe kontrole SOI będą znacznie łatwiejsze.

Wytrzymałość: 25/10/7 kN

Certyfikaty: EN 362:2004 B/T, EN 12275:2013 B&H

Typ: HMS

Waga: 85 g

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: zakręcany

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 25 kN

Prześwit: 19mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij