Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek D steel RGK-3 Twist Lock Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 69,00 zł 44,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek D steel RGK-3 Twist Lock Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

D-steel RGK-3 Twist Lock firmy Ridge Gear to bardzo wytrzymały karabinek prac na wysokości, ratownictwa i działań z zakresu technik dostępu linowego. D-steel RGK-3 Twist Lock został wykonany z odpornej na zużycie oraz odkształcenia stali i oferuje imponującą wytrzymałość 50kN! Automatyczny, dwutaktowy zamek zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a wygodny profil i duży prześwit czyni zatrzaśnik świetnym narzędziem do budowy stanowisk oraz skomplikowanych układów linowych. Karabinek idealnie sprawdzi się podczas intensywnych prac na wysokości, w arborystyce, ratownictwie oraz do prac z zakresu technik dostępu linowego.

D-steel RGK-3 Twist Lock został wykonany z wytrzymałej i odpornej na zużycie stali. Wygodny D-kształtny profil skutkuje bardzo dużym prześwitem, co przekłada się z kolei na uniwersalność w wykorzystaniu. Karabinek zaopatrzono w bezpieczny, automatyczny zamek typu Twist Lock. Dzięki temu znacznie ograniczono ryzyko przypadkowego otwarcia, gwarantując jednocześnie wygodę manipulacji. Sam zamek został stworzony w oparciu o technologię Key Lock: ramię karabinka pozbawiono “ząbka”, dzięki czemu podczas przepinania nie zaczepimy przypadkowo o taśmy bądź inne elementy ekwipunku. Model D-steel RGK-3 Twist Lock oferuje jedną z najwyższych wytrzymałości wśród karabinków dostępnych na rynku i jest idealnym łącznikiem do budowania stanowisk oraz tworzenia skomplikowanych układów linowych.

Waga: 300g

Wytrzymałość z zamkniętym zamkiem: 50kN

Certyfikaty: EN 362: 2004 & ANSI Z359.12

Parametry

Materiał: stal

Zamek: twist

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 50 kN

Prześwit: 24mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij