Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek HMS RGK-4 Twist Lock Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 59,99 zł 42,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek HMS RGK-4 Twist Lock Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

HMS RGK-4 Twist Lock firmy RidgeGear to lekki i wytrzymały karabinek do wspinaczki, prac na wysokości, ratownictwa i działań z zakresu technik dostępu linowego.

HMS RGK-4 Twist Lock został wykonany z wysokiej jakości aluminium i wyposażony w automatyczny, dwutaktowy zamek, dzięki czemu sprawdzi się podczas asekuracji, do budowy stanowisk i w różnych innych układach linowych. Karabinek docenią wspinacze górscy i skałkowi, alpiniści, pracownicy wysokościowi, arboryści, ratownicy oraz technicy dostępu linowego.

HMS RGK-4 Twist Lock został wykonany z wytrzymałego, lekkiego i odpornego na zużycie stopu lekkiego. Klasyczny gruszkowaty profil skutkuje dużym prześwitem, co przekłada się z kolei na uniwersalność w wykorzystaniu. Karabinek zaopatrzono w bezpieczny, automatyczny zamek typu Twist Lock. Dzięki temu znacznie ograniczono ryzyko przypadkowego otwarcia, gwarantując jednocześnie wygodę manipulacji. Sam zamek został stworzony w oparciu o technologię Key Lock: ramię karabinka pozbawiono “ząbka”, dzięki czemu podczas przepinania nie zaczepimy przypadkowo o taśmy bądź inne elementy ekwipunku. Model HMS RGK-4 Twist Lock RidgeGear stanowi świetne narzędzie do budowania stanowisk, tworzenia skomplikowanych układów linowych oraz asekuracji czy zjazdów.

Każdy karabinek HMS RGK-4 Twist Lock RidgeGear zaopatrzono w unikalny numer indywidualny. Ułatwia on znacznie inwentaryzację sprzętu, a także usprawnia okresowe kontrole SOI.

Waga: 83 g

Wytrzymałość z zamkniętym zamkiem: 24 kN

Certyfikaty: CE 2777, EN 362:2004/B

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: twist

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 24 kN

Prześwit: 22mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij