Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek HMS RGK4 Twist Lock Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 79,00 zł 60,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek HMS RGK4 Twist Lock Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

HMS RGK4 Twist Lock firmy RidgeGear to lekki i wytrzymały karabinek do wspinaczki, prac na wysokości, ratownictwa i działań z zakresu technik dostępu linowego.

HMS RGK4 Twist Lock został wykonany z wysokiej jakości aluminium i wyposażony w automatyczny, dwutaktowy zamek, dzięki czemu sprawdzi się podczas asekuracji, do budowy stanowisk i w różnych innych układach linowych. Karabinek docenią wspinacze górscy i skałkowi, alpiniści, pracownicy wysokościowi, arboryści, ratownicy oraz technicy dostępu linowego.

HMS RGK4 Twist Lock został wykonany z wytrzymałego, lekkiego i odpornego na zużycie stopu lekkiego. Klasyczny gruszkowaty profil skutkuje dużym prześwitem, co przekłada się z kolei na uniwersalność w wykorzystaniu. Karabinek zaopatrzono w bezpieczny, automatyczny zamek typu Twist Lock. Dzięki temu znacznie ograniczono ryzyko przypadkowego otwarcia, gwarantując jednocześnie wygodę manipulacji. Sam zamek został stworzony w oparciu o technologię Key Lock: ramię karabinka pozbawiono “ząbka”, dzięki czemu podczas przepinania nie zaczepimy przypadkowo o taśmy bądź inne elementy ekwipunku. Model HMS RGK4 Twist Lock RidgeGear stanowi świetne narzędzie do budowania stanowisk, tworzenia skomplikowanych układów linowych oraz asekuracji czy zjazdów.

Każdy karabinek HMS RGK4 Twist Lock RidgeGear zaopatrzono w unikalny numer indywidualny. Ułatwia on znacznie inwentaryzację sprzętu, a także usprawnia okresowe kontrole SOI.

Waga: 83 g

Wytrzymałość z zamkniętym zamkiem: 24 kN

Certyfikaty: CE 2777, EN 362:2004/B

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: twist

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 24 kN

Prześwit: 22mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij