Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek HMS William Triact Lock Petzl czarny

Producent: Petzl
  • 125,00 zł 106,25
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek HMS William Triact Lock Petzl czarny

Petzl

William Triact–Lock czarny firmy Petzl to świetnie wykonany, wszechstronny karabinek do wspinaczki. William Triact-Lock czarny charakteryzuje się bardzo dużym prześwitem oraz innowacyjnym profilem typu H, który redukuje wagę nie wpływając na wytrzymałość konstrukcji. Karabinek doskonale sprawdzi się podczas różnego typu aktywności wspinaczkowych, w pracach na wysokości oraz z zakresu technik dostępu linowego, a także w arborystyce i ratownictwie. Pokryty matową, czarną farbą korpus docenią szczególnie formacje mundurowe, którym zależy na zachowaniu dyskrecji podczas prowadzonych działań.

William Triact-Lock czarny został wykonany z wysokiej jakości aluminium, a jego korpus został ukształtowany w innowacyjny profil H. Zastosowanie tej technologii umożliwiło radykalne obniżenie wagi karabinka przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dużej wytrzymałości. William Triact-Lock został zaopatrzony w bezpieczny, trzytaktowy zamek automatyczny. Aby go otworzyć należy najpierw unieść nakrętkę, przekręcić ją i dopiero wówczas odchylić ramię. Kombinacja ruchów jest praktycznie niemożliwa do przypadkowego wykonania, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Ramię zamka pozbawiono ząbka (Keylock). Dzięki temu wyeliminowano ryzyko przypadkowego haczenia o taśmy oraz inne elementy sprzetu wspinaczkowego. Nakrętka zamka posiada bogatą perforację ułatwiającą operowanie brudnymi bądź mokrymi dłońmi. William Triact-Lock czarny wyróżnia się bardzo dużym prześwitem, który w połączeniu z wygodnym gruszkowatym kształtem czyni z karabinka doskonałe narzędzie do budowy stanowisk, układów linowych oraz do asekuracji.

Waga: 90 g
Wytrzymałość: 27 / 8 / 8 kN
Certyfikaty: CE EN 362

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: potrójny

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 27 kN

Prześwit: 27mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij