Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek O3 triact-lock Edelweiss

Producent: Edelweiss
  • 54,00 zł 44,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek O3 triact-lock Edelweiss

Edelweiss

O3 firmy Edelweiss to owalny karabinek wspinaczkowy z automatycznym trzyakcyjnym zamkiem. Wykonany został z trwałych i lekkich materiałów, a jego profil pozwala na swobodną współpracę z bloczkami i przyrządami zaciskowymi. Karabinek doskonale sprawdzi się zarówno we wspinaczce, ratownictwie, jak i w pracach wysokościowych czy arborystyce.

Karabinek O3 został wykonany z wysokiej jakości stopów łączących dużą wytrzymałość z niską wagą. Owalny kształt świetnie sprawdzi się podczas tworzenia systemów do transportu ludzi i ładnków, a także konstruowania odciągów, znacznie ułatwiając poprawne ustawianie się łącznika. Karabinek zaopatrzono w wygodny i bardzo bezpieczny zamek typu Triact-Lock. Aby go otworzyć, należy najpierw unieść nakrętkę, przekręcić ją i dopiero wówczas odchylić ramię. Kombinacja ruchów jest praktycznie niemożliwa do przypadkowego wykonania. Ponadto zamek pozbawiono ząbka (Keylock), dzięki czemu nie ma on tendencji do haczenia o taśmy, liny, szpejarki i inne elementy ekwipunku. Na korpusie zamka producent umieścił oznaczenie w postaci kłódki, które informuje o poprawnym zamknięciu.

Każdy z karabinków O3 Edelweiss posiada swój indywidualny numer, który pozwala na łatwą identyfikację i upraszcza jego okresowe kontrole SOI.

Waga: 81 g
Wytrzymałość: 22/8/8 kN
Wymiary: 110 mm x 61 mm
Certyfikacja: EN 12275, EN 362, UIAA

Parametry

Materiał: aluminium, stop lekki

Zamek: potrójny

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 22 kN

Prześwit: 15mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij