Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek Oxy Triple Lock Singing Rock black

Producent: Singing Rock
  • 64,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek Oxy Triple Lock Singing Rock black

Singing Rock

Oxy Triple Lock marki Singing Rock to kuty na gorąco owalny karabinek z lekkiego stopu przeznaczony do współpracy z współpracy z bloczkami i przyrządami zaciskowymi oraz podczas konstruowania układów transportowych. Pomimo bardzo niskiej wagi karabinek cechuje się wytrzymałością na poziomie 26 kN, gwarantującą pewność i bezpieczeństwo w pracach na wysokości.

Korpus karabinka Oxy Singing Rock wykonany został z wysokiej jakości stopów lekkich, co pozwoliło na uzyskanie odpowiedniej wytrzymałości przy bardzo niskiej wadze (81 g). Owalny kształt karabinka znacznie ułatwia operowanie nim w punktach mocowania przyrządów, kotwicach lub zawiesiach.
Wygodny w użyciu i bardzo bezpieczny zamek typu Triple Lock jest konstrukcją bezząbkową, dzięki czemu skutecznie wyeliminowane zostaje ryzyko przypadkowego zahaczenia o taśmy, pętle bądź inne elementy ekwipunku. Chropowata faktura nakrętki znacznie ułatwia obsługę karabinka nawet mokrymi bądź brudnymi dłońmi, a także w rękawicach.

Każdy karabinek Oxy Triple Lock Singing Rock jest testowany obciążeniem 10 kN oraz posiada swój indywidualny numer, który pozwala na łatwą identyfikację i upraszcza jego okresowe kontrole SOI.

Waga: 81 g
Wytrzymałość: 26/8/7 kN
Prześwit: 21 mm
Certyfikacja: EN 362, EN 12275, CE 1019

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: potrójny

Wytrzymałość: 26 kN

Prześwit: 21mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij