Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek PerfectO LS DMM

Producent: DMM
  • 114,00 zł 84,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek PerfectO LS DMM

DMM

PerfectO LS firmy DMM to owalny karabinek aluminiowy z automatycznym zamkiem Lock Safe. PerfectO LS idealnie sprawdzi się do budowy układów transportowych, do wyciągania lub opuszczania ładunków, a także w zastosowaniach pomocniczych. Karabinek docenią technicy dostępu linowego, arboryści i ratownicy. Może okazać się również pomocnym akcesorium dla wspinaczy górskich oraz operatorów w parkach linowych.

PerfectO LS został wykonany z najwyższej jakości stopów lekkich, poddanych procesowi anodyzacji. Dzięki temu oferuje ponadprzeciętną wytrzymałość, odporność na zużycie, a także na warunki atmosferyczne. Owalny profil i zaokrąglone krawędzi minimalizują zużywanie się tekstylnego sprzętu wspinaczkowego z którym współpracują karabinki. PerfectO LS został wyposażony w automatyczny zamek typu Lock Safe. Aby go odblokować należy najpierw unieść nakrętkę, następnie przekręcić ją i dopiero wówczas odchylić ramię. Przypadkowe wykonanie powyższej kombinacji ruchów jest praktycznie niemożliwe, w związku z czym karabinek oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy. Nakrętka blokady została zaopatrzona w bogate żłobienia, dzięki czemu bez trudu obsłużymy ją za pomocą brudnych bądź mokrych dłoni, a także w grubych rękawicach roboczych. Owalny profil karabinka sprawia, że znajduje on doskonałe zastosowanie w budowaniu układów do wyciągania bądź opuszczania ładunków, we współpracy z bloczkami, a także w innych zastosowaniach pomocniczych podczas których istotne jest samoistne, prawidłowe ustawianie w osi największej wytrzymałości.

Każdy PerfectO LS został wykonany w walijskiej kuźni firmy DMM. Każdy karabinek posiada ponadto indywidualny numer seryjny co znacznie ułatwia inwentaryzację sprzętu i okresowe kontrole SOI.

Waga: 66 g

Wytrzymałość: 24/7/7 kN

Certyfikaty: EN 12275:2013, EN 362:2004

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: potrójny

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 24 kN

Prześwit: 15mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij