Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek Pillar CF TG (Triplex) Climbing Technology czarny

Producent: Climbing Technology
  • 75,99 zł 60,79
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek Pillar CF TG (Triplex) Climbing Technology czarny

Climbing Technology

Pillar CF TG firmy Climbing Technology to owalny karabinek aluminiowy z automatycznym zamkiem Triplex. Kształt karabinka Pillar CF TG sprawia, że jest on idealny do współpracy z różnego rodzaju bloczkami przy konstruowaniu systemów wyciągowych. Karabinek docenią zarówno wspinacze sportowi jak i pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego oraz arboryści.

Korpus karabinka został wykonany ze stopów lekkich. Dzięki temu Pillar CF TG posiada dużą wytrzymałość (24 kN) przy zachowaniu stosunkowo niewielkiej wagi (82 g). Niezwykle wygodna w użytkowaniu i bezpieczna jest automatyczna blokada zamka typu Triplex. Trzy ruchy potrzebne do odbezpieczenia zamka (odciągnięcie „śruby”, przekręcenie, otwarcie zamka) sprawiają, że przypadkowe otwarcie jest praktycznie niemożliwe. Ponadto zastosowano system Catch-Free, który przez wyeliminowanie z konstrukcji ząbka, wyklucza ryzyko zahaczenia o inne elementy ekwipunku.

Karabinki Pillar CF TG znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia maksymalnego poziomu pewności i bezpieczeństwa.

Certyfikaty: CE 0639, EN 12275, EN 362, UIAA
Wytrzymałość: 24 / 8 / 7 kN
Typ: B
Waga: 82 g
Wymiary: 110 × 62 mm

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: potrójny

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, speleologia, prace na wysokości

Wytrzymałość: 24 kN

Prześwit: 21mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij