Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek sprzętowy Micro Vault DMM

Producent: DMM
  • 128,99 zł 109,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek sprzętowy Micro Vault DMM

DMM

Micro Vault powstał z połączenia dwóch sztandarowych karabinków DMM – sprzętowego Vaulta oraz akcesoryjnego XSRE Lock. Zaskakująco pojemny – mieści dwa pełnowymiarowe karabinki – oraz wyjątkowo lekki, będzie świetnym wyborem do podwieszenia, zawieszenia, powieszenia, przytroczenia, wpięcia… w zasadzie czegokolwiek! Szerokie możliwości instalacji, praktyczny kształt oraz wysoka wytrzymałość (3 kN) sprawiają, że Micro Vault ma więcej zastosowań, niż mogłoby się początkowo wydawać!

Karabinek osadzony jest na specjalnej, metalowej bazie montażowej. Została ona zaprojektowana w sposób umożliwiający trzymanie Micro Vaulta w dwóch wariantach – zablokowanym, ułatwiającym wpinanie i wypinanie rzeczy podczas pracy, oraz ruchomym, który pozwala nam na przekręcanie karabinka o 180°. Tym samym, w sytuacji kiedy nie mamy nic wpiętego do Micro Vaulta, możemy go trzymać bliżej uprzęży, redukując tym samym ryzyko zahaczenia o coś podczas pracy.

Instalacja Micro Vaulta oparta jest o dwa otwory montażowe, seryjnie wyposażone w śruby. Średnica ich otworu została tak dopracowana, że bez problemu można je osadzić np. na uprzęży Teufelberger treeMOTION lub torbie Teufelberger kitBAG. Montaż na taśmach, uprzężach czy innych materiałach tekstylnych możliwy jest dzięki specjalnej płycie montażowej DMM Parking Lot. Co więcej, karabinki można też zamontować na dowolnym innym podłożu, używając ogólnie dostępnych wkrętów lub śrub – dzięki temu Micro Vault może służyć jako wieszak na kurtki, uchwyt na narzędzia, klips na klucze… Lista jest praktycznie nieograniczona.

Biorąc przykład z pozostałych reprezentantów swojej standardowej oferty, DMM również Micro Vault wyposażył w zakręcany zamek, zapewniając zwiększony poziom bezpieczeństwa. I chociaż mniejsza od innych konstrukcji tego typu, blokada zaprojektowana została z uwzględnieniem wszystkich możliwych udogodnień. Mamy więc żłobienia, które ułatwiają odkręcenie karabinka w rękawiczkach oraz niehaczący zamek typu Keylock. Co więcej, zakrętka anodyzowana jest na ten sam kolor, co reszta korpusu karabinka.

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: zakręcany

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij