Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Plakietka + kotwa Coeur Bolt stalowa 12mm Petzl

Producent: Petzl
  • 18,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Plakietka + kotwa Coeur Bolt stalowa 12mm Petzl

Petzl

Coeur Bolt 12 mm firmy Petzl to zestaw złożony z kotwy i plakietki, przeznaczony do budowania przelotowych i stanowiskowych punków asekuracyjnych. Coeur Bolt 12 mm doskonale sprawdza się do montażu zarówno w skałkach i górach, jak również do różnego typu konstrukcji budowlanych. Kotwę z plakietką wykorzystają więc wspinacze, alpiniści oraz pracownicy wysokościowi i technicy dostępu linowego. Poprawny montaż kotwy z plakietką wymaga odpowiedniego szkolenia ekiperskiego!

Coeur Bolt 12 mm został wykonany z wysokiej jakości stali i ze względu na ten materiał jest szczególnie polecany do stosowania w środowiskach niekorozyjnych.. Zestaw składa się z plakietki Coeur + kołka rozporowego + nakrętki. Poprawnie zamontowana kotwa z plakietką oferują łatwość wpinania, a dzięki funkcjonalnemu przekrojowi mogą współpracować nawet z dwoma karabinkami jednocześnie. Profil plakietki oparty o zaokrąglone brzegi o zwiększonej grubości minimalizuje zużycie sprzętu, niezależnie od materiału z którego został wytworzony. Bezpieczeństwo podczas użytkowania radykalnie zwiększa system zapobiegający przekręcaniu się Coeur 10 mm w miejscu osadzenia. W tylnej części plakietki znajdziemy specjalne występy, które w wyniku tarcia o skałę bądź beton, uniemożliwiają obracanie się kotwy zarówno podczas osadzania, jak i przy użytkowaniu gdy działają na nią znaczne siły.

Kod: P36BA 12

Materiał: stal

Średnica: 12 mm

Waga: 135 g

Długość: 8,5 cm

Głębokość otworu: 9 cm

Średnica otworu: 12 mm

Wytrzymałość na ścinanie: beton 50 MPa 25 kN

Wytrzymałość na wyrywanie: beton 50 MPa 25 kN

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, speleologia, prace na wysokości

Materiał: stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij