Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd asekuracyjny Birdie Beal zielony

Producent: Beal
  • 299,00 zł 239,20
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd asekuracyjny Birdie Beal zielony

Beal

Birdie to nowy przyrząd asekuracyjny w ofercie marki Beal. Przemyślana konstrukcja i dobór materiałów gwarantują niezawodność i wytrzymałość sprzętu. Birdie sprawdzi się w rękach zarówno doświadczonych, jak i początkujących wspinaczy.

Birdie Beal jest przyrządem z automatyczną blokadą, który jako jedyny współpracuje z linami o średnicy 8,5 mm, zaś pełny zakres obsługiwanych przez niego lin wynosi 8-5 mm – 11 mm.
Przeznaczony do asekuracji dolnej i górnej, pozwala na płynne i szybkie wydawanie luzu, zapewniając przy tym wyższy stopień bezpieczeństwa niż w przypadku tradycyjnych kubków asekuracyjnych.

Na trwałość i niezawodność Birdie korzystnie wpływa przemyślany dobór materiałów, z których wykonane są poszczególne komponenty. Krzywkę wraz z innymi elementami narażonymi na tarcie liny, wykonano ze stali nierdzewnej, zaś pozostałe części z lekkiego aluminium, obniżając tym samym wagę przyrządu.
Całkowicie metalowa konstrukcja, pozbawiona plastikowych elementów, wspomaga pewność i bezpieczeństwo podczas asekuracji, nawet w dłoniach mniej doświadczonego wspinacza.
Birdie Beal zaprojektowano w taki sposób, by zapobiegać skręcaniu się liny i jej przetarciom. Czyni to z niego sprzęt, który zda egzamin zarówno podczas wspinaczki w skałach, jak i na sztucznej ściance.

Cechy przyrządu asekuracyjnego Birdie Beal


-umożliwia pracę z linami o średnicach 8,5 mm – 11 mm
-kompaktowy rozmiar i niska waga
-krzywka wykonana ze stali nierdzewnej
-nie skręca liny

Certyfikaty: CE, EN 15151-1
Waga: 210 g

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, speleologia

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij