Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd asekuracyjny Micro Jul Edelrid slate

Producent: Edelrid
  • 239,00 zł 169,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd asekuracyjny Micro Jul Edelrid slate

Edelrid

Micro Jul firmy Edelrid to wyjątkowo ergonomiczny i funkcjonalny przyrząd asekuracyjno zjazdowy. Micro Jul został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest ponadprzeciętnie odporny na zużycie, a dzięki zoptymalizowanym wymiarom także lekki. Przyrząd sprawdzi się podczas wspinaczki na sztucznych ściankach i w skałkach, ale jego prawdziwym żywiołem są wielowyciągi w górach: latem i zimą.

Micro Jul Edelrid został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu kubek jest niezwykle odporny na zużycie i uszkodzenia, a jednocześnie dzięki przemyślanej konstrukcji bardzo lekki.

Obsługa przyrządu jest łatwa i intuicyjna. Rowki hamujące pozwalają na skuteczną kontrolę szybkości przesuwu lin, w tym bardzo dynamiczne wydawanie i wybieranie luzu. Z tego powodu Micro Jul jest przyrządem przeznaczonym dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Przyrząd obok asekuracji, pozwala na wygodne, długie zjazdy, których prędkość i płynność możemy wygodnie kontrolować.

Micro Jul został dostosowany do lin dynamicznych, połówkowych i bliźniaczych oraz do lin pojedynczych. W tylnej części kubek zaopatrzono w “ucho” umożliwiające podwieszenie przyrządu w punkcie centralnym stanowiska i asekurację górną dwóch “drugich” wspinaczy. Dzięki temu przyrząd spełnia w 100% funkcję płytki przewodnickiej. Ponadto, w przedniej części przyrządu znajdziemy mniejsze “uszko”, które ułatwia odblokowanie przyrządu pod obciążeniem jeśli zajdzie po temu potrzeba.

Micro Jul stanowi doskonały wybór do pełnienia funkcji przyrządu asekuracyjno-zjazdowego podczas wspinaczki w skałkach, a także w górach. Minimalistyczna konstrukcja i intuicyjna obsługa sprawiają, w połączeniu z trwałymi materiałami sprawiają, że może on stać się naszym towarzyszem na długie lata.

Specyfikacja techniczna Micro Jul Edelrid

Waga: 62g

Certyfikaty: EN 15151-2, UIAA

Obsługiwane średnice lin połówkowych i bliźniaczych: 6.9 – 8.0mm

Obsługiwana średnice lin pojedynczych: do 8,9mm

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka

Materiał: stal nierdzewna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij