Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Ósemka OTTO MEDIUM 30kN Climbing Technology niebieska

Producent: Climbing Technology
  • 57,99 zł 46,39
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Ósemka OTTO MEDIUM 30kN Climbing Technology niebieska

Climbing Technology

OTTO MEDIUM firmy Climbing Technology to klasyczna ósemka, który doskonale spisze się podczas asekuracji oraz zjazdów. OTTO MEDIUM została oparta o tradycyjny kształt, który w połączeniu z optymalnymi wymiarami czyni z niej skuteczne narzędzie do wykorzystania z różnej średnicy dynamicznymi oraz statycznymi linami. Ósemkę docenią szczególnie wspinacze zimowi, alpiniści i himalaiści.

Największą zaletą “ósemki”, w odróżnieniu od kubków asekuracyjnych, jest skuteczne odprowadzanie ciepła oraz dobra praca na zalodzonych linach. Jako jeden z nielicznych przyrządów jest ona możliwa do obsługiwania w grubych rękawicach puchowych. Doskonale sprawdza się przy długich zjazdach umożliwiając zachowanie płynności, co niejednokrotnie jest czynnikiem kluczowym podczas aktywności alpinistycznych i himalajskich. Korpus przyrządu wykonany z wysokiej jakości aluminium kutego na gorąco poddano dodatkowo anodyzacji. Dzięki temu ósemka jest odporna na korozję oraz zużycie.

Wykonana i testowana we włoskiej fabryce Climbing Technology.

Wytrzymałość: 30 kN

Waga: 108 g

Liny bliźniacze i połówkowe: 7,7 ÷ 9,0 mm

Liny pojedyncze: 8,9 ÷ 10,5 mm

Kolor: niebieski

Certyfikaty: EN 15151-2:2012 type 2

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij