Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zjazdowy Spark Skylotec

Producent: Skylotec
  • 1219,99 zł 1089,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zjazdowy Spark Skylotec

Skylotec

Spark to innowacyjny przyrząd zjazdowy, bazujący na modelu Sirius. Jego wszechstronny charakter, praktyczność oraz trwałe materiały zyskały mu liczną grupę zadowolonych użytkowników, którzy nie wyobrażają już sobie pracy bez niego. Urządzenie łączy najciekawsze rozwiązania na rynku z atrakcyjnym designem oraz kompaktowymi wymiarami. Sprawdzi się zarówno w typowym dostępie linowym, ratownictwie czy arborystyce.

W przeciwieństwie do modelu Sirius, Spark nie posiada blokady antypanicznej. Dzięki temu zaawansowani użytkownicy czy ratownicy mogą zjeżdżać jeszcze szybciej, płynniej oraz precyzyjniej. Zjazd obsługiwany jest za pomocą wygodnej, profilowanej rączki, która dodatkowo zabezpieczona jest metalową zapadką – jest ona intuicyjna i łatwa w obsłudze, nawet w rękawiczkach.
Oczko umieszczone na szczycie Sparka zdecydowanie odróżnia go od konkurentów. Ta – wydawałoby się – mała zmiana pozwala chociażby na użycie przyrządu w zaawansowanych systemach wielobloczkowych. Umożliwia również bardziej złożone aplikacje ratownicze czy ewakuacyjne.

Przyrząd spełnia wszystkie aktualne założenia norm EN 341, EN 12841 oraz EN 15151. O odpowiednie parametry produkcji dba wdrożony przez Skylotec system zarządzania jakością ISO 9001 oraz autorskie rozwiązania. Każda sztuka jest wielokrotnie indywidualnie kontrolowana w czasie całego procesu produkcji, odpowiadając wysokim standardom narzuconym przez producenta. Co więcej, dotyczy to nie tylko fabryk należących do marki, ale też i jej podwykonawców.

Spark może współpracować z linami o średnicach od 10 mm do 12 mm. Tego typu zakres oznacza, że przyrząd będzie kompatybilny z większością modeli dostępnych na rynku. Przemyślana budowa gwarantuje z kolei, że urządzenie nie będzie uszkadzało delikatnych włókien liny.

Materiał: Aluminium, Stal
Średnica liny: 9-11 mm
Maksymalna waga użytkownika: 250 kg (EN)
Maksymalna wysokość zjazdu: 190 m
Waga: 510 g
Dopuszczalny czas używania: Nieograniczony
Normy: EN 12841-C:2006, EN 15151-1:2012, EN 341-2A:2011

Parametry

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij