Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Uprząż arborystyczna TreeRex Triple Lock Edelrid – night/oasis

Producent: Edelrid
  • 2049,00 zł 1689,99 1689,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Uprząż arborystyczna TreeRex Triple Lock Edelrid – night/oasis

Edelrid

TreeRex marki Edelrid to jedna z najbardziej wszechstronnych i funkcjonalnych uprzęży arborystycznych. Pomimo niskiej wagi posiada szereg praktycznych rozwiązań gwarantujących bezpieczną i wygodną pracę.

Uprząż arborystyczna TreeRex posiada szeroką gamę konfiguracji mostów linowych (pojedynczy, podwójny, stały lub regulowany punkt łączenia) oraz opcjonalny most SRT zapewniający bezpieczną i wygodną pracę na pojedynczych linach. Mostki linowe dla łatwiejszej identyfikacji, wykonano w dwóch kolorach. W zestawie znajdziemy również aluminiowy pierścień zamontowany na jednym z mostów.

Duże wrażenie robi wyposażenie uprzęży. TreeRex posiada dwa boczne oczka do mocowania lonży, cztery sztywne szlufki na sprzęt oraz różne opcje mocowania karabinków narzędziowych na pasie biodrowym i pętlach udowych. Oczko tekstylne z certyfikatem EN 358 nadaje się do zawieszania cięższych narzędzi, takich jak pilarka. Interesująco rozwiązano również kwestię apteczki, którą znajdziemy na rzepie w tylnej części pasa biodrowego. By z niej skorzystać wystarczy pociągnąć za wszytą w nią taśmę przebiegającą przez specjalne koluszko, a apteczka natychmiastowo znajdzie się w naszym ręku.

Projektując uprząż TreeRex specjaliści z Edelrid dużą wagę przyłożyli do elementów poprawiających wygodę użytkowania. Szeroki półsztywny pas biodrowy zaopatrzony jest w miękką wyściółkę wykonaną w technologii 3D-Vent, która zapewnia wysoki komfort noszenia oraz odpowiednią wentylację.
Ponadto zadbano także o to, by regulacja pasa biodrowego i pasów udowych była jak najprostsza w obsłudze, a przy tym precyzyjna i bezpieczna. Trzy klamry ułatwiają wkładanie uprzęży oraz pomagają jak najlepiej dopasować rozmiar do własnych potrzeb. W pętlach udowych znajdziemy również inteligentny mechanizm regulacji kąta nachylenia, nawet pod obciążeniem, dzięki któremu możemy uzyskać optymalną pozycję roboczą podczas pracy na drzewie.
Wszystkie paski nośne w uprzęży TreeRex wyposażone są we wskaźniki zużycia. W przypadku uszkodzenia widoczne stają się czerwone włókna, sygnalizując użytkownikowi, że pasek należy wymienić.

Cechy uprzęży arborystycznej TreeRex Triple Lock Edelrid


-różnorodne konfiguracje mostów linowych,
-opcjonalny most SRT w zestawie
-cztery duże i sztywne pętle na sprzęt oraz szereg mniejszych pętelek narzędziowych
-apteczka na rzepach z systemem umożliwiającym natychmiastowe przyciągnięcie jej w razie potrzeby
-szeroki, półsztywny pas biodrowy zapewniający wygodę i oddychalność
-trzy proste w obsłudze kamry w pasie biodrowym i pętlach udowych
-system regulacji kąta położenia pętli udowych
-wskaźniki zużycia w paskach nośnych

Certyfikacja: EN 813 EN 358

Wymiary (rozmiar 1):

- Wzrost: 150-185 cm
- Obwód pasa: 68-109 cm
- Obwód uda: 50-65 cm
- Waga produktu: 1,5 kg

Wymiary (rozmiar 2):

- Wzrost: 170-205 cm
- Obwód pasa: 84-121 cm
- Obwód uda: 57-72 cm
- Waga produktu: 1,7 kg

Parametry

Zastosowanie: arborystyka

Typ: biodrowa

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij