Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Gemini Petzl

Producent: Petzl
  • 385,00 zł 288,00
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Gemini Petzl

Petzl

Gemini firmy Petzl to wydajny, podwójny bloczek przeznaczony do transportu dużych ciężarów. Gemini, dzięki wytrzymałej i ergonomicznej konstrukcji pozwala na skuteczne wykorzystanie go jako element systemów do opuszczania i wyciągania ładunków. Bloczek szczególnie docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, arboryści i ratownicy.

Okładki modelu Gemini zostały wykonane z wytrzymałych stopów lekkich. Konstrukcję bloczka oparto o duże rolki osadzone na szczelnych łożyskach kulkowych. Dzięki temu model Gemini cechuje odporność na zużycie i wysoka wydajność sięgająca 91%! Duży górny otwór pozwala na wpinanie nawet trzech karabinków jednocześnie, a otwór dolny pozwala na dodatkowe ustabilizowanie. Tak zaprojektowane punkty umożliwiają ustawienie bloczka w najbardziej korzystnej i efektywnej pozycji. Ruchome okładki umożliwiają montaż i demontaż Gemini bez konieczności dekonstruowania całego układu. Z tych względów bloczek stanowi świetne narzędzie do budowy systemów do wyciągania bądź opuszczania ładunków. Wysokie maksymalne obciążenie robocze pozwala na transport szczególnie dużych ciężarów.

Obciążenie niszczące: 2 ×5,5 kN x 2 = 22 kN

Maksymalne obciążenie robocze: 2 × 1,5 kN x 2 = 6 kN

Średnica kompatybilnej liny: do 11 mm

Waga: 130 g

Wydajność: 91%

Certyfikaty: CE / UIAA

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij