Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Twin Roll Pulley Singing Rock czarny

Producent: Singing Rock
  • 239,00 zł 199,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Twin Roll Pulley Singing Rock czarny

Singing Rock

Twin Roll Pulley firmy Singing Rock to duży, podwójny bloczek do lin tekstylnych. Twin Roll Pulley doskonale sprawdzi się w sytuacjach w których potrzebujemy efektywnego narzędzia do transportu: zarówno wyciągania jak i opuszczania ładunków, a także transferów poziomych. Ten trwały i lekki bloczek docenią szczególnie technicy dostępu linowego, pracownicy wysokościowi oraz arboryści.

Ruchome okładziny modelu Twin Roll Pulley zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na zużycie lekkiego stopu aluminium. Rolki bloczka, wykonane ze stali zostały wyposażone w uszczelniane łożyska kulkowe, dzięki czemu zapewniają bardzo wysoką skuteczność na poziomie 94%. Łączenie ich poprzez kucie i dodatkowa osłona chroniąca przed pyłem zapewniają długą żywotność tych newralgicznych części. W okładkach bloczka przewidziano dodatkowe szczeliny umożliwiające odprowadzanie brudu podczas pracy urządzenia, co również ma niebagatelny wpływ na jego wydajność. Okładki zaopatrzono w otwory do wpinania karabinków zarówno w górnej jak i dolnej części, dzięki czemu możliwe jest idealne wypozycjonowanie zgodne z kierunkiem pracy. Górne otwory umożliwiają wpięcie aż trzech karabinków co pozwala na różnego typu montaż do stanowiska. Bloczek został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem używania z prusikiem lub innym węzłem zaciskowym.

Twin Roll Pulley firmy Singing Rock jest więc trwałym, wszechstronnym i bardzo ergonomicznym bloczkiem, który idealnie spisze się do tworzenia skomplikowanych systemach do wyciągania, opuszczania bądź transferu ładunków.

Każdy bloczek posiada swój unikalny numer indywidualny. Znacząco ułatwia to ewidencjonowanie sprzętu i okresowe kontrole SOI.

Wytrzymałość: 36 kN
Obciążenie robocze: 4×3 kN
Maksymalna średnica liny: 13 mm (liny statyczne i dynamiczne)

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zobacz podobne produkty

Zamknij