Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek z krętlikiem Spin L1 Petzl

Producent: Petzl
  • 575,00 zł 460,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek z krętlikiem Spin L1 Petzl

Petzl

Spin L1D marki Petzl to bloczek z krętlikiem zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie uprościć zakładanie układów do wyciągania, tyrolek lub odciągów. Model posiada możliwość otwarcia, nawet wtedy, gdy jest wpięty do stanowiska.

Konstrukcja bloczka Spin oparta została na szczelnym łożysku kulkowym gwarantującym wysoką wydajność. Okładka bloczka skutecznie chroni linę i w łatwy sposób otworzymy ją nawet w rękawiczkach, za pomocą zaledwie trzech ruchów. Zamknięcie jest maksymalnie bezpieczne, między innymi dzięki czerwonemu wskaźnikowi bezpieczeństwa informującego o nieprawidłowym zablokowaniu. Całość umożliwia założenie liny, także wtedy, gdy bloczek jest wpięty do stanowiska.
Krętlik w modelu Spin L1 ułatwia ustawienie pozycji bloczka pod obciążeniem oraz umożliwia wpięcie do trzech karabinków, liny lub taśmy.
Bloczek współpracuje z linami o średnicy od 7 do 13 mm.

Waga: 290 g
Maksymalne obciążenie robocze: 4kN x 2 = 8 kN
Dopuszczalna średnica liny: 7 do 13 mm
Wydajność: 95 %
Średnica rolki: 38  mm
Wytrzymałość na zerwanie: 36 kN
Certyfikacja: CE EN 12278, NFPA 1983 Pulley General Use, UIAA

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij