Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Tethys Black CAMP

Producent: Camp
  • 109,90 zł 88,32
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Tethys Black CAMP

Camp

Tethys Black firmy CAMP to pojedynczy bloczek do prac na wysokości wykonany z wysokiej jakości aluminium. Tethys Black, dzięki starannemu profilowaniu i ruchomych okładkach stanowi doskonałe rozwiązanie do budowania skomplikowanych układów linowych przeznaczonych do transportu ładunków, a także ludzi. Bloczek docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, arboryści, a także ratownicy. Wersja pokryta czarną, matową farbą świetnie spisze się w dystreknych działaniach realizowanych przez policję, wojsko i inne formacje mundurowe.

Okładki i rolka modelu Tethys Black zostały wykonane z wytrzymałego stopu aluminium, natomiast do konstrukcji osi zastosowano stal nierdzewną osadzoną na łożysku ślizgowym. Dzięki temu bloczek jest konstrukcją trwałą i bardzo efektywną. Samosmarujące tuleje gwarantują wydajność modelu Tethys Black na poziomie 80%. Uwagę zwracają praktyczne, ruchome okładki, które pozwalają na wpinanie bądź wypinianie bloczka bez konieczności demontowania całego układu. Wszelkie manipulace ułatwia także duży, góry otwór. Dzięki niemu możemy wpiąć dwa karabinki i optymalnie ustabilizować system. Tethys Black stanowi świetne rozwiązanie do budowy złożonych rozwiązań linowych, umożliwiających efektywny transport ludzi i ładunków. Kształt okładek pozwala na współpracę bloczka z prusikami, co czyni z niego wygodne akcesorium dla arborystów. Niska waga sprzyja stosowaniu w ratownictwie i działaniach taktycznych realizowanych przez formacje mundurowe.

Wydajność: 80%

Max. średnica liny: do 13 mm

Łożyska: ślizgowe

Waga: 100 g

Maksymalne obciążenie: 2kN x 2 =4kN

Wytrzymałość: 24 kN

Certyfikaty: CE EN 12278

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal nierdzewna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij