Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zjazdowy Sparrow 200R Climbing Technology

Producent: Climbing Technology
  • 1099,99 zł 899,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 899,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zjazdowy Sparrow 200R Climbing Technology

Climbing Technology

Climbing Technology Sparrow 200R to wytrzymały i łatwy w obsłudze przyrząd zjazdowy, który doskonale sprawdzi się podczas prac na wysokości, prac z zakresu dostępu linowego oraz podczas ewentualnych akcji ratowniczych.

CT Sparrow 200R jest następcą technologicznym modelu Sparrow. Najnowsza wersja jest jeszcze bardziej wytrzymała, a ponadto może być wykorzystywana do trudnych akcji ratowniczych.

Cechy przyrządu:

- samoblokujący przyrząd zjazdowy; – asekuracja z góry, z dołu i autoasekuracja; – przyrząd do pozycjonowania, opuszczania ładunku lub osoby; – przyrząd do podchodzenia po linie (wraz z CT Quick-Up i pętlą nożną); – część systemu do podciągania ładunku lub osoby;

Cechy indywidualne: – duży zakres obciążeń podczas pracy; – wbudowana „ostroga” służąca do zwiększenia siły hamowania i lepszej kontroli prędkości; – wielofunkcyjna dźwignia – jej puszczenie powoduje automatyczne zablokowanie przyrządu, istnieje także możliwość blokowania przyrządu w pozycji „do pracy” bez konieczności wiązania liny czy używania dodatkowego przyrządu; – EBS (Extraordinary Braking System) – system „antypaniczny” – powoduje automatyczne zablokowanie przyrządu w przypadku odruchowego szarpnięcia dźwigni w niebezpiecznej sytuacji; – możliwość wypięcia i wpięcia liny bez wypinania przyrządu z uprzęży, co zmniejsza ryzyko upuszczenia i ułatwia przepinanie na węzłach. Dodatkowo wygodna w obsłudze zapadka zabezpiecza przed przypadkowym wypięciem liny; – mocna, długa rączka umożliwia pełną kontrolę i wygodę użytkowania w każdych warunkach;

Climbing Technology Sparrow przeznaczony jest dla lin statycznych i półstatycznych EN 1891-A o średnicy 11 mm
Waga: ok. 554 g;

EN 341:2011-2A przy maksymalnym obciążeniu roboczym 200kg, maksymalna długość zjazdu 180m (do użytku tylko z liną TEC-Static Pro 11 mm)

EN 12841 :2006-C przy maksymalnym obciążeniu roboczym 210kg

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, ratownictwo

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij