Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zaciskowy kostkowy Jet Step Notch

Producent: Notch
  • 799,99 zł 599,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zaciskowy kostkowy Jet Step Notch

Notch

Specjalna konstrukcja Jet Stepa umożliwia jego założenie zarówno na prawej, jak i lewej nodze. Niezależnie od wybranej strony, przyrząd ciasno przylega do buta a jego paskowa regulacja pozwala na dostosowanie opięcia do potrzeb użytkownika.

Przyrząd współpracuje z linami o średnicy od 8 do 13 mm, obsługując większość modeli używanych w arborystyce czy dostępie linowym. Dzięki dwóm profilowanym uchwytom zainstalowana lina jest stabilizowana i kierowana w stronę krzywek.

Obie krzywki wyposażono w poprzeczne żebrowanie, które zastąpiło klasyczne ząbki. Jest to rozwiązanie znacznie delikatniejsze dla liny – przede wszystkim dlatego, że nie niszczy jej włókien nawet podczas długiego podchodzenia. Jest także łatwiejsze do czyszczenia. Krzywki wykonane są ze stali nierdzewnej.

Parametry

Zastosowanie: speleologia, prace na wysokości, arborystyka

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij