Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża do czekanów Double Spring 2.0 Rotor Grivel

Producent: Grivel
  • 229,00 zł 145,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża do czekanów Double Spring 2.0 Rotor Grivel

Grivel

Double Spring 2.0 Rotor firmy Grivel to praktyczna i wygodna lonża do czekanów wykonana z elastycznej taśmy. Double Spring 2.0 Rotor dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji pozwala na skuteczne zabezpieczenie dziabek przed zgubieniem, a jednocześnie nie ogranicza ruchów podczas karkołomnych przechwytów. Lonża sprawdzi się doskonale podczas zimowej wspinaczki w górach, w alpiniźmie oraz na lodospadach.

Double Spring 2.0 Rotor została wykona z elastycznej taśmy, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymała ale także dopasowuje się do zasięgu naszego ruchu nie przeszkadzając zbyt długimi pętlami. Każde z ramion lonży zakończono niewielkim, zakręcanym karabinkiem o wytrzymałości 750 kg. Jeden z nich, wyróżniony kolorystycznie, został zaopatrzony w integralny krętlik, który ułatwia ewentualne uwolnienie splątanych narzędzi. Smycz pozwala na swobodną wspinaczkę w trudnym terenie bez ryzyka utraty dziabek. Ponadto materiał i sposób wykonania sprawiają, że oferuje wytrzymałość statyczną na poziomie 200 kg. Dzięki temu możemy jej użyć również jako improwizowanej, chwilowej asekuracji odpoczynkowej np. na pionowym lodospadzie. Jednocześnie warto podkreślić, że lonża nie może być stosowana jako zamiennik dla tradycyjnych form protekcji.

Smycz wpinamy do uprzęży za pomocą węzła “główka skowronka”.

Waga: 134 g

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka

Materiał: tworzywo stuczne, stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij