Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Hak UNIVERSAL Soft CAMP 15 cm

Producent: Camp
  • 52,90 zł 42,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Hak UNIVERSAL Soft CAMP 15 cm

Camp

Universal Soft 15 cm firmy CAMP to diagonalny hak skalny, który doskonale nadaje się do asekuracji w szczelinach i pęknięciach, w twardej jak i miękkiej skale. Universal Soft 15 cm dzięki swojej unikalnej konstrukcji dodatkowo zaciera się pod obciążeniem, co znacząco poprawia jakość protekcji. Hak docenią wspinacze górscy, alpiniści, a także amatorzy wielkich ścian.

Universal Soft 15 cm został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Materiał ten cechuje dość spora plastyczność, dzięki czemu model może być używany zarówno w skałach twardych (takich jak granit), jak i miękkich (np. w wapieniu). W przypadku tych pierwszych hak bardzo ściśle dopasowuje się do szczelin, co ma niezwykle pozytywny wpływ na jakość protekcji.

Universal Soft 15 cm jest modelem o konstrukcji diagonalnej. Ucho haka znajduje się pod kątem 45 stopni w stosunku do ostrza, dzięki czemu pod obciążeniem dochodzi do dodatkowego zatarcia w wyniku efektu mimośrodowego. W połączeniu z plastycznym charakterem stali węglowej czyni to z modelu Universal Soft 15 cm świetne narzędzie do osadzania przelotów, a także do wykorzystania jako elementu stanowiska asekuracyjnego czy zjazdowego.

Długość: 150 mm

Długość ostrza: 110 mm

Grubość: 6 mm

Waga: 108 g

Certyfikaty: CE UIAA

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka

Materiał: stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij