Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Zdejmowalny punkt stanowiskowy Escaper Beal

Producent: Beal
  • 165,00 zł 133,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Zdejmowalny punkt stanowiskowy Escaper Beal

Beal

Escaper marki Beal to innowacyjny punkt stanowiskowy umożliwiający zjazd na jednej linie podczas wspinaczki wielowyciągowej lub w sytuacjach awaryjnych, gdy jedna z lin ulegnie uszkodzeniu. Unikalna konstrukcja Escapera oprócz bezpieczniego zjazdu, pozwala również na odzyskanie w prosty sposób liny i przyrządu.

Escaper Beal to niezwykle lekki i kompaktowy przyrząd, którego poszczególne komponenty wykonano z poliamidu oraz Dyneemy. Nie posiada on żadnych ciężkich czy ostrych elementów, które mogłyby stworzyć zagrożenie przy spadaniu z góry.
Obsługa Escapera jest niezwykle prosta i intuicyjna, zaś do uwolnienia przyrządu wystarczy pociągnąć i zwolnić linę osiem razy.

Escaper będzie szczególnie przydatny podczas wspinaczki z jedną liną oraz w sytuacjach awaryjnych, chociażby w momencie, gdy jedna z lin połówkowych lub bliźniaczych została uszkodzona. Docenią go także entuzjaści skituringu i turystyki lodowcowej.

Punkt stanowiskowy Escaper współpracuje ze wszystkimi średnicami lin.

Waga: 90 g
Wytrzymałość: 18 kN

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka

Materiał: poliamid, dyneema

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij