Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek Guard O Screw Lock Edelweiss czarny

Producent: Edelweiss
  • 62,00 zł 49,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek Guard O Screw Lock Edelweiss czarny

Edelweiss

Guard O firmy Edelweiss to tradycyjnie zakręcany karabinek do wspinaczki o owalnym kształcie. Guard O został wykonany z trwałych materiałów, a jego profil szczególnie dobrze sprawdza się we współpracy z bloczkami i przyrządami zaciskowymi oraz podczas konstruowania układów transportowych. Karabinek docenią wspinacze i ratownicy, jego potencjał sprawi, że będzie także dobrym wyborem dla techników dostępu linowego oraz arborystów.

Korpus karabinka Guard O został wykonany z wysokiej jakości stopów lekkich. Pozwoliło to na uzyskanie niewielkiej wagi przy zachowaniu świetnej wytrzymałości. Dopracowany, ergonomiczny profil sprzyja wykonywaniu operacji sprzętowych, czyniąc z karabinka bardzo poręczne akcesorium niezależnie od tego do czego go wykorzystamy. Owalny kształt świetnie sprawdzi się podczas konstruowania systemów do transportu ludzi i ładnków, a także konstruowaniu odciągów znacznie ułatwiając poprawne ustawianie się łącznika. Klasyczny, zakręcany zamek jest konstrukcją bezząbkową typu Keylock. Dzięki temu wyeliminowano ryzyko przypadkowego zahaczenia o taśmy, pętle bądź inne elementy ekwipunku. Nakrętka zamka została pokryta specjalną perforacją, dzięki czemu bez trudu obsłużymy ją nawet mokrymi bądź brudnymi dłońmi, a także w rękawicach. Spory prześwit ułatwia przepinanie, a estetyczna kolorystyka pozwala wyróżnić karabinek, dzięki czemu jest on świetnym wyborem do tworzenia bardziej złożonych systemów. Uwagę zwraca także specjalny piktogram na ramieniu, dzięki któremu łatwo ocenimy poprawność zamknięcia zamka.

Każdy karabinek Guard O Edelweiss posiada swój indywidualny numer, który pozwala na łatwą identyfikację i upraszcza jego okresowe kontrole SOI.

Waga: 74g

Wytrzymałość: 22/8/6kN

Wymiary: 110×61mm

Certyfikacja: CE 0120, EN 12275:2013, EN 362:2004/B, UIAA

Parametry

Materiał: stop lekki

Zamek: zakręcany

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 22 kN

Prześwit: 18mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij