Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd asekuracyjno-zjazdowy Be-Up Climbing Technology szary

Producent: Climbing Technology
  • 129,90 zł 89,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd asekuracyjno-zjazdowy Be-Up Climbing Technology szary

Climbing Technology

Be-Up firmy Climbing Technology to nowoczesny i wszechstronny przyrząd asekuracyjno-zjazdowy. Be-Up współpracuje z linami pojedynczymi, połówkowymi oraz bliźniaczymi i sprawdza się do asekuracji dolnej, na wędkę, a także z górnego stanowiska. Dzięki temu przyrząd sprawdzi się podczas wspinania na sztucznych ściankach, w skałach, jak również w górach.

Be-Up został skonstruowany ze stopów lekkich, a technologia kucia na gorąco pozwoliła na uzyskanie zaawansowanego i jednocześnie ergonomicznego kształtu. Intuicyjna obsługa pozwala na bezpieczne użytkowanie przyrządu nawet przez początkujących wspinaczy. Jednocześnie sam Be-Up jest bardzo wszechstronny i możemy wykorzystać go także do asekuracji w górach czy zjazdów. Przemyślany kształt przyrządu pozwala na bardzo efektywne ubezpieczanie prowadzącego: płynna praca liny gwarantuje błyskawiczne wydawanie luzu. Co istotne, zaleta ta dotyczy również korzystania z lin połówkowych.

Specjalne nacięcia w kształcie litery V pozwalają na bardzo skuteczne i w razie potrzeby dynamiczne wyłapywanie ewentualnych lotów. W przypadku wykorzystywania Be-Up’a jako płytki przewodnickiej, możemy bez trudu niezależnie asekurować nawet dwóch drugich wspinaczy. Przyrząd podwieszamy za pomocą specjalnego kolucha umieszczonego w tylnej części. Odpowiednie profilowanie Be-Up’a docenimy również podczas zjazdów. Cieszy możliwość efektywnego kontrolowania prędkości przesuwu liny i brak skłonności do jej skręcania .

Be-Up jest kompatybilny z linami pojedynczymi o średnicy 8,5- 10,5 mm oraz z linami połówkowymi i bliźniaczymi o średnicy 7,3 – 9 mm.

Certyfikaty: EN 1515-2: 2014 typ 4, UIAA

Waga: 85 g

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, park linowy

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij